Η Ιστοσελίδα της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων Υπουργείου Εθνικής Άμυνας
Επίσκεψη της ΠΟΕ ΥΕΘΑ στο 303 ΠΕΒ στη Λάρισα. Ευχαριστούμε: Τους συναδέλφους του...
21 Οκτωβρίου 2020
Επίσκεψη της ΠΟΕ ΥΕΘΑ στο 303 ΠΕΒ στη Λάρισα. Ευχαριστούμε: Τους συναδέλφους του εργοστασίου για την μαζική παρουσία τους , τα μέλη του Δ.Σ του Συλλόγου Υπαλλήλων ΥΕΘΑ/ ΓΕΣ Ν. Λάρισας Πάκα Ανδρέα και Ζησόπουλο Λάζαρο για την υποδοχή και την ξενάγηση στο στρατόπεδο. Μελανό σημείο η "προγραμματισμένη"...
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως συμφωνείτε με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα