Η Ιστοσελίδα της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων Υπουργείου Εθνικής Άμυνας
Απώλεια συναδέλφου
21 Σεπτεμβρίου 2020
Η ΠΟΕ ΥΕΘΑ εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του συναδέλφου που έχασε εντελώς ξαφνικά τη ζωή του εν ώρα υπηρεσίας στο Ναύσταθμο Κρήτης. Στεκόμαστε δίπλα στους οικείους του σε ότι χρειαστούν.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως συμφωνείτε με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα