Σας ενημερώνουμε ότι, όποιος συνάδελφος ή συναδέλφισσα ενδιαφέρεται να προμηθευτεί την κάρτα απεριορίστων διαδρομών, για τα μέσα μαζικής μεταφοράς του ΟΑΣΑ, να απευθύνεται, κάθε μέρα από 10:30-12:30, στα γραφεία της Ομοσπονδίας, Φειδίου 10 (1ος όροφος).
Προθεσμίες υποβολής των αιτήσεων είναι :
ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ :
α) ΕΤΗΣΙΑ για ΟΛΑ τα Μέσα
β) ΕΞΑΜΗΝΙΑΙΑ για ΟΛΑ τα Μέσα
Ισχύουν για ΟΛΑ τα μέσα αρμοδιότητας του ΟΑΣΑ δηλαδή, Λεωφορεία -Τρόλεϊ-Τραμ-Ηλεκτρικός Σιδηρόδρομος, Μετρό (μέχρι Κορωπί), καθώς και στην ΤΡΑΙΝΟΣΕ (στο τμήμα προαστιακού Μαγούλας-Πειραιά- Κορωπί), για τους μήνες που αναγράφονται στα αντίστοιχα κουπόνια.
Δεν ισχύουν στις Λεωφορειακές γραμμές EXPRESS του Αεροδρομίου, στη γραμμή Χ80 και στο Μετρό στο τμήμα από Κορωπί - Αεροδρόμιο.
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!
Απαραίτητα δικαιολογητικά για την έκδοση νέας κάρτας είναι:
α) Αίτηση
β) μια πρόσφατη φωτογραφία
γ) Το ακριβές αντίτιμο της κάρτας