NT ΑΔΕΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ, Ψαρών 15, Διοικητήριο, Καλαμάτα
Email: dimitrisfavvatas@hotmail.com, τηλ.: 6973341233
Το ΝΤ ΑΔΕΔΥ Μεσσηνίας μαζί το μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΑΔΕΔΥ, Γιώργο Πετρόπουλο, θα περιοδεύσουν αύριο, Πέμπτη, 03.11.2022, σε χώρους εργασίας, προκειμένου να ενημερώσουν τους δημοσίους υπαλλήλους σχετικά με την πανελλαδική, πανεργατική απεργία που έχουν προκηρύξει η ΑΔΕΔΥ και η ΓΣΕΕ για την προσεχή Τετάρτη, 9 Νοεμβρίου 2022. Το ακριβές πρόγραμμα της περιοδείας έχει ως εξής:
9.30: Δήμος Μεσσήνης
11.30: Εφορία Καλαμάτας
13.30: ΕΦΚΑ Καλαμάτας
Ο Πρόεδρος Ο Γραμματέας
Δημήτριος Γ. Φαββατάς Κων/νος Γαλιώτος