ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Στήριξη της κινητοποίησης ΔΟΕ-ΟΛΜΕ-ΟΙΕΛΕ
Τρίτη, 21 του Γενάρη, ώρα 12:30μμ, στα Προπύλαια
Η Εκτελεστική Επιτροπή της Α.Δ.Ε.Δ.Υ. στηρίζει την κινητοποίηση ΔΟΕ – ΟΛΜΕ – ΟΙΕΛΕ, που πραγματοποιείται την Τρίτη, 21 του Γενάρη, ώρα 12:30μμ, στα Προπύλαια, με αιτήματα:
Η Εκτελεστική Επιτροπή της Α.Δ.Ε.Δ.Υ. καλεί όλα τα συνδικαλιστικά στελέχη του Λεκανοπεδίου να δώσουν το «παρών», τόσο στη συγκέντρωση διαμαρτυρίας στα Προπύλαια, όσο και στην πορεία που θα ακολουθήσει.
Από την Εκτελεστική Επιτροπή της Α.Δ.Ε.Δ.Υ.
Δελτίο Τύπου – Στήριξη της κινητοποίησης ΔΟΕ-ΟΛΜΕ-ΟΙΕΛΕ Τρίτη 21.01