ΠΡΟΣ:
Τα Νομαρχιακά Τμήματα της Α.Δ.Ε.Δ.Υ
Θέμα: Συμμετοχή των Προέδρων των Ν. Τ. στο 38ο Συνέδριο της Α.Δ.Ε.Δ.Υ.
Συναδέλφισσες, Συνάδελφοι,
Η Εκτελεστική Επιτροπή της Α.Δ.Ε.Δ.Υ., στη συνεδρίασή της στις 12/10/2022, αποφάσισε να καλέσει τους Προέδρους των Νομαρχιακών Τμημάτων (όσοι δεν είναι αντιπρόσωποι) στο 38ο Συνέδριό της, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ (Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου 2022).
Τυχόν κώλυμα Συμμετοχής του Προέδρου δεν μεταβιβάζεται σε άλλο μέλος του Νομαρχιακού Τμήματος.
Η Α.Δ.Ε.Δ.Υ. θα καλύψει τα έξοδα, ως εξής:
Το ανώτατο όριο αποζημίωσης (μετ’ επιστροφής), ανεξάρτητα από το μέσο μεταφοράς που θα χρησιμοποιηθεί (αεροπλάνο, ΚΤΕΛ, πλοίο, τρένο), ορίζεται ανά Περιφέρεια ως εξής:
Πέραν των ανωτέρω καμία άλλη παροχή ή αποζημίωση δεν προβλέπεται.
Για την αποζημίωση απαιτείται η προσκόμιση φωτοτυπίας του τραπεζικού βιβλιαρίου στην οποία να αναγράφεται καθαρά ο αριθμός ΙΒΑΝ. Χωρίς την προσκόμιση της ως άνω φωτοτυπίας δε θα γίνονται δεκτά τα παραστατικά.
Από την Εκτελεστική Επιτροπή της Α.Δ.Ε.Δ.Υ.